RESTAURACJA / KONFERENCJE
 

RESTAURACJA / KONFERENCJE


Restauracja ośrodka, to dwupoziomowy lokal przeznaczony dla ok. 100 osób, ceny zgodne z kartą restauracji Łubu Dubu zobacz  tutaj. Restauracja czynna jest codziennie

od poniedziałku do piątku: 14.00 - 21.00

soboty: 14.00 - 22.00

niedziele: 12.00 - 20.00

Zachęcamy do rezerwacji stolików: 798-952-877, gdyż w trakcie imprez korzystanie z restauracji może być częściowo ograniczone.

Sala dydaktyczno - konferencyjna o powierzchni 72,4 m² przeznaczoną dla grup do 50 osób, z dwoma wyjściami, co daje możliwość podzielenia sali na dwie mniejsze o powierzchni 36,2 m². Przestronną sala konferencyjna na antresoli o powierzchni 66,9 m² , mieszcząca ok. 50 osób, którą można przystosować również na potrzeby restauracyjne. Sale wyposażone są w sprzęt multimedialny, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, tablicę flipchart, a także posiadają odpowiednią wentylację. Organizujemy przerwy kawowe, a do wyboru na lunch lub firmowe kolacje są dania z karty menu restauracji. Jesteśmy także otwarci na Państwa indywidualnie propozycje. Cena jest kalkulacją Państwa indywidualnych oczekiwań w zakresie usług naszego ośrodka.

MENU       

Szkolenia - sala dydaktyczna / sala szkoleniowa - znajduje się na  piętrze budynku restauracyjnego. Organizujemy szkolenia do 50 osób ( ustawienie kinowe) lub do ok. 25 - 30 osób (podkowa / stoły indywidualne). 

W trakcie szkolenia oerujemy serwis kawowy, lunch, a także - kolacje integracyjne oraz inne atrakcje integracyjne dla firm  - m.in. saunę, jacuzzi zewnętrzne, kort tenisowy, degustacje, ognisko, grilla, kajaki nad Jeziorem Dankowskim. 

Zapraszamy!

Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź